KUCHYŇSKÉ SPOTŘEBIČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

ELEKTROSPOTŘEBIČE BOSCH

Kvalita bez kompromisů ověřená každodenním životem. Domácí spotřebiče Bosch vám přinášejí technickou bezchybnost a spolehlivost, díky které vám usnadní den a na dlouhá léta vás zbaví starostí. Navíc všechny vestavné spotřebiče se téměř neviditelně začlení do každé kuchyně. Jedno však nepřehlédnete: typickou 100% kvalitu, výkon a komfort značky Bosch.

Chlazení // Chladící a mrazicí spotřebiče Bosch jsou garancí vždy čerstvých potravin i nejúspornějších energetických tříd. Díky dokonalému osvětlení, přehledným policím, prostorným boxům i důvtipným oddělovačům vždy přesně víte, jaké potraviny máte v zásobě.

Mytí nádobí // Myčky Bosch vám zaručí, že nádobí budete mít nejen perfektně čisté, ale kromě toho, vám pomůžou ušetřit náklady na elektřinu a snížit spotřebu vody.

Odsavače // Odsavač je pouze tehdy perfektní, pokud zapadne do vaší kuchyně: z hlediska designu, funkčnosti a požadavků. To je důvod, proč vám Bosch nabízí různé typy a konstrukční řady odsavačů par. Kromě toho je jejich chod tak tichý, že téměř nic neuslyšíte.

Trouby // Trouby Bosch jsou vyrobené z těch nejstabilnějších materiálů a jejich životnost testována v náročných zátěžových testech. Objevte promyšlené detaily, které vám pomohou připravit dokonalé pokrmy.

Varné desky // Díky jednoduchému ovládání a promyšleným funkcím se úspěch stoprocentně dostaví. A navíc v kombinaci s úžasným designem.

ELEKTROSPOTŘEBIČE SIEMENS

Domácí spotřebiče Siemens reprezentují spojení nejvyspělejších technologií, nadčasového designu a lidského důvtipu. Osvědčená německá kvalita a pokročilé funkce vám umožní překonat každé očekávání. Mimořádně flexibilní a inteligentní spotřebiče Siemens se snadno ovládají a dokážou předvídat vaše potřeby. Seznamte se s budoucností.

Chlazení // Chytré nápady a inovativní technologie v trendy designu – chladničky a mrazničky Siemens jsou nejlepším způsobem flexibilního a řádného uchovávání potravin. Od nejmenších vestavných chladniček až po impozantní side-by-side modely – všechny vám poskytnou čerstvost a pohodlí.

Mytí nádobí // Myčky Siemens nabízejí víc než jen čisté nádobí – inovativní nápady a spoustu praktických funkcí pro maximální flexibilitu a pohodlí. To vše v moderním designu.

Odsavače // Vnímáte je, ale neslyšíte. Výkonné a zároveň tiché odsavače par značky Siemens.

 Trouby // Méně času na přípravu. Více času na připravené jídlo.

Varné desky // Varné desky Siemens se díky nejmodernějším technologiím a funkcím přesně přizpůsobí vašim potřebám.

DŘEZY A BATERIE SCHOCK

SCHOCK je německý výrobce špičkových granitových dřezů. SCHOCK je vynálezcem kamenného dřezu, jehož výrobou se zabývá už od roku 1983.

Základem dřezů SCHOCK jsou přírodní křemičité písky. Hedvábně matný povrch CRISTADUR® a kamenný povrch CRISTALITE® byly vyvinuty speciálně pro náročné požadavky kladené na kuchyňské prostředí. Díky osvědčeným technologiím materiálu mizí důkazy každodenního používání téměř beze stopy.

Nejde ale jen o odolný materiál, ale i o propracovanost, smysl pro detaily a praktičnost. V tomto směru je nejlepší značka SHOCK. Přijďte se k nám přesvědčit.

Dřezy jsou dodávány včetně multifunkčních a kvalitních baterií a sprch, které vám usnadní manipulaci s vodou v kuchyni.

Ve firmě SCHOCK již vytvořili přes 200 modelů křemenných kompozitních dřezů ve 40ti barevných provedeních.

Vyžádejte si cenovou nabídku zdarma