ORIGINÁLNÍ KUCHYNĚ SAMEK

KUCHYNĚ NA MÍRU

Značkové kuchyně Samek jsou pokaždé originálním dílem – připravujeme je na míru každému zákazníkovi. Používáme klasické dřevěné dekory i špičkové moderní materiály, které jsou trendem dnešní doby.

Tvorba kuchyně začíná nezávaznou diskuzí o potřebách a formách využití, následuje 3D návrh kuchyně s výstupy ve fotorealistické kvalitě. Již na obrazovce počítače našich designérů se budete moci podívat do své budoucí kuchyně a zjistit, zda navržený koncept odpovídá vašim potřebám.

Vytvořením kuchyně pro nás samozřejmě úkol nekončí. Na celek vám nabídneme nadstandardní záruku 36 měsíců a samozřejmostí je rovněž kvalitní pozáruční servis.

ŠPIČKOVÉ ELEKTROSPOTŘEBIČE

Máme za sebou tisíce realizovaných zakázek a za tu dobu jsme se naučili jednu zásadní věc. Používat kvalitní spotřebiče. Jen tak je zachován skvělý dojem z nové kuchyně po celou dobu její životnosti. Montujeme to nejkvalitnější na trhu za nejnižší ceny na trhu.

DŘEZ JE SRDCE KUCHYNĚ

Podobně jako kvalitní elektrospotřebiče v kuchyni oceníte i kvalitní dřez. Nejde jen o odolný materiál, ale i o propracovanost, smysl pro detaily a praktičnost. V tomto směru je nejlepší značka SHOCK. Přijďte se k nám přesvědčit.

Dřezy jsou dodávány včetně multifunkčních a kvalitních baterií a sprch, které vám usnadní manipulaci s vodou v kuchyni.

Vyžádejte si cenovou nabídku zdarma